Діагностика автокондиціонера

Погодьтеся, що б ми робили без кондиціонерів в спеку, стоячи десь в пробці? Щоб цього не сталося, слід перевіряти справність автокондиционера. Фахівці рекомендують робити це кожен сезон. Так можна знайти проблему тільки на етапі її появи і вже усунути. Адже ремонт автокондиціонерів обходиться нині недешево.

Найбільш поширеною причиною більшості проблем автомобільних кондиціонерів є розгерметизація системи і витік холодоагенту, в результаті якої погіршуються показники роботи пристрою. Надалі це може привести до серйозних несправностей, які можуть повністю вивести з ладу автокондиціонер. Діагностика пристрої, як правило, полягає в перевірці герметичності системи і пошуку витоків фреону.

Діагностика кондиціонера може бути умовно поділена на чотири етапи. Перший з них – візуальний. На цьому етапі потрібно перевірити ремені компресора, їх силу натягу, а також шланги з холодоагентом. Течі холодоагенту і масла можна помітити відразу, а ось шланги доведеться оглядати більш ретельно. Не варто забувати про чистоту фільтрів, вентилятора, дифузори і поверхня у конденсатора.

Далі діагностика кондиціонера проводиться за допомогою детектора шукаємо. У його конструкції на кінчику передбачені сенсори, які можуть зреагувати на холодоагент. Однак варто врахувати, що як і будь-який електронний обладнання, течеискатель має свій поріг чутливості. Занадто мала кількість холодоагенту він не зуміє виявити, а якщо зробить це, то ви почуєте звуковий сигнал і побачите палаючі світлодіоди на приладі. При русі повітря течеискатель також нічого «не побачить», тому робити діагностику автокондиціонера в продувається місці небажано. Для цього відмінно підійде автомайстерня або власний гараж.

На третьому етапі діагностика кондиціонера перевіряється складні витоку, коли течеискатель не вказує точне місце витоку. Наприклад, витоку можуть проявлятися тільки при певних умовах, наприклад при певній температурі кондиціонера. У подібних випадках і застосовується діагностика кондиціонера за допомогою ультрафіолетового барвника. Такий барвник заправляється в систему разом з фреоном і маслом. Барвник абсолютно нейтральний до внутрішніх елементів системи, не представляє загрози для кондиціонера і не впливає на його роботу. Після такої заправки кондиціонер експлуатується в звичайному режимі до появи ознак погіршення роботи. Після цього необхідно повернутися на сервіс, де буде проведена діагностика кондиціонера шляхом просвічування системи ультрафіолетовою лампою.

Ну і на четвертому етапі діагностика кондиціонера виконується за допомогою манометрів. Саме ними перевіряється стан компресора охолодження. Ви можете з’ясувати показник тиску, яке видає на виході компресор кондиціонера, порівняти його з номінальним. Також можна виявити наскільки добре працює електромагнітна муфта, і чи є шуми, які виникають при роботі.

У деяких випадках, для визначення несправності потрібно комплексна діагностика авто кондиціонера з використанням всіх способів. Крім цього, крім визначення течі, може знадобитися виявлення несправностей автоелектроніки або механічної частини системи. У зв’язку з цим діагностика автокондиціонерів повинна здійснюватися тільки в спеціалізованих професійних сервісах. Один з таких професійних автосервісів є «TopAuto», який знаходиться в Києві в районі Оболонь. Спеціалізується на таких марках як Toyota і Lexus.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання