Діагностика двигуна

Для продовження хорошого функціонування двигуна, а також для пошуку несправностей проводиться діагностика двигуна. Існує кілька способів її виконання, але в одному вони все схожі – діагностика двигуна здійснюється підготовленим для цього професіоналом. Такі професіонали як на автосервісі «TopAuto».

Існує два найбільш популярних способів діагностики – механічна, і комп’ютерна. Але, так як автомобілі марки Toyota і Lexus постійно вдосконалюються, а електроніки в них стає все більше, то механічна діагностика поступово здає позиції комп’ютерної. Хоча механічна діагностика все одно залишається популярною. А іноді тільки за допомогою її можливо, поставить правильний діагноз.

Вона відбувається тільки при повному розборі двигуна. В процесі огляду виявляються вироблення і пошкодження блоку двигуна, картера, головки блоку, а також і інших елементів. Головне завдання подібного огляду – визначення потреби ремонту і заміни деяких вузлів двигуна.

А ось комп’ютерна діагностика двигуна може показати як основний стан двигуна, так і його окремих елементів. При цьому, природно, вона відбувається у багато разів швидше, ніж механічна діагностика. Існують сотні видів ПО для визначення несправностей, завод-виготовлювач автомобілів Toyota і Lexus випускають своє, оригінальне програмне забезпечення. ПО яким користується автосервіс «TopAuto» як на авторизованих дилерських автосервісах.

За допомогою комп’ютерної діагностики можна зробити багато чого. Наприклад, зробити скидання помилок комп’ютера двигуна, подивитися, які датчики вийшли з ладу, зробити всілякі адаптації та запис запасних ключів. Можна також встановити новішу прошивку двигуна, що допоможе зробити витрата палива більш оптимальним. З чим найчастіше не справляються гаражні «кулібіни». І добре, адже цим повинні займатися тільки профі.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання