Діагностика електрообладнання

Електронна начинка автомобіля має величезне значення для його експлуатації, адже без нього машину було б неможливо навіть запустити. Крім того, від електрики в автомобілі працюють і інші системи, починаючи від прикурювача, і закінчуючи системою кондиціонування. Якщо ви знайомі з фізикою, то пам’ятайте, що будь-який замикання в ланцюзі може порушити її повністю.

На щастя, діагностика електрообладнання потрібно в автомобілі не так часто, як, скажімо, перевірка гальмівної системи. І, тим не менш, настає такий момент, коли вона потрібна. Щоб виконати діагностику електрики, потрібна неабияка кількість знань і великий набір діагностичного обладнання. Одним словом, як кажуть досвідчені автоелектрики – в сучасному автомобілі, простому водію (без досвіду роботи в автосервісі) не рекомендуємо самостійно навіть лампочку міняти.

Не кажучи вже про діагностики електрообладнання в «домашніх» умовах. Це мінімум марна трата часу і грошей на «самодіагностики» а як максимум коротке замикання і пожежа. В автомобілі багато таких механізмів, які ви навряд чи зможете перевірити самостійно.

Автосервіс «TopAuto» може провести ремонт автоелектроніки будь-якої складності, здійснити всі види діагностики та ремонту таких систем ECM, SRS AIRBAG, ABS, ESP, TRAC, VGRS, PCS, і т.д., кодування, ремонт проводки, відновлення перебиті проводів і зламаних роз’ємів. Наявність будь-якого діагностичного інструменту для виконання якісного ремонту будь-якої складності на таких автомобілях як Ауді, БМВ, Мерседес, Опель, Шкода, Шевроле, Сітроен, Пежо, Рено, Ленд Ровер, Мазда, Тойота, Ніссан, Сузукі, Субару, Вольво, Форд, Фольксваген , Хонда, Акура, Міцубісі, Лексус, Інфініті, Кіа, Хендай, Лада, Санг Енг, Audi, BMW, Mercedes, Opel, Skoda, Chevrolet, Jeep, Citroen, Peugeot, Renault, Ford, Land Rover, Mazda, Nissan, Toyota , Honda, Acura, Suzuki, Subaru, Lexus, Infinity, Kia, Hyundai, Lada, Ssang Yong, Volkswagen, Volvo.

Автоелектрики сервісу за освітою електронники з досвідом ремонту автомобілів більше 18 років. За цей час хлопці детально вивчили особливості автомобілів, типові несправності різних марок, вникли в тонкощі діагностики і перепрограмування автомобілів.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання