Діагностика ходової

Діагностика ходової частини автомобіля Toyota і Lexus – це базова процедура сервісного обслуговування, виконання якої допоможе зберегти робочий стан підвіски автомобіля і забезпечить своєчасну заміну деталей, що вийшли з ладу. Ходова Toyota і Lexus відчуває велику кількість навантажень, оскільки її елементи повинні гасити удари, які припадають на колеса автомобіля. Всім відомо якість наших доріг, тому, не варто дивуватися, що навіть машини преміум- сегмента Toyota і Lexus нерідко потребують ремонту.

Також, багато,що залежить і від коліс автомобіля, ось наприклад, низькопрофільні покришки не здатні гасити удари, тому вся сила удару доводиться на диски і на підвіску автомобіля. Також варто розуміти, що, чим менше швидкість автомобіля, тим менше ймовірність поломки елементів ходової.

Призначення елементів ходової частини автомобіля Toyota і Lexus.

Ходова частина сучасного автомобіля Toyota і Lexus складається з великої кількості елементів, які знаходяться в постійній взаємодії один з одним. Завдання, яке поставлено перед цим вузлом – забезпечити комфорт і керованість автомобіля. Тобто, навіть при русі по нерівній дорозі водій і пасажири Toyota і Lexus не повинні відчувати дискомфорту. Однак не можна зробити підвіску занадто м’якою – це негативно позначиться на керованості автомобіля. Тому, регулювання шасі – це завжди пошук балансу між комфортом і безпекою.Багато автомобілів Toyota і Lexus оснащуються пневматичною системою підвіски. Вона робить ходову частину автомобіля дуже м’якою і плавною, зберігаючи, при цьому, керованість. Однак така конструкція вимагає періодичного обслуговування.Діагностика ходової частини Toyota і Lexus слід виконувати систематично. Наприклад, цю процедуру поєднати з плановим технічним оглядом(ТО). Процес не займає великої кількості часу і вартість буде не високою. Однак, якщо вдасться виявити неполадки на ранній стадії, це суттєво знизить витрати на ремонт. Також приводом для відвідування автосервісу повинні стати зміни в управлінні транспортним засобом.

Коли потрібна діагностика підвіски?

Самостійно можна виявити ознаки несправності автомобіля орієнтуючись на появу сторонніх звуки:    

 • хрускіт або клацання, що з’являються на поворотах;    
 • стукыт в амортизаторах на гальці або на нерівностях;    
 • вільний хід керма. При появі цього симптому – діагностику підвіски потрібно негайно проводити, так як він може привести до непередбачуваних наслідків;    
 • збільшення гальмівного шляху або появи скрипу при гальмуванні;    
 • сильний крен кузова автомобіля на поворотах;    
 • зниження стійкості автомобіля яке вимагає постійного підкеровування.

Механіки автосервісу TopAuto знають добре автомобілі марки Toyota і Lexus, часто виявляють несправність по одному з цих симптомів. В переважній більшості випадків використовують спеціальні прийоми, що дозволяє визначити несправність і почати найпростіші шляхи її усунення.Усунення несправностей здійснюється тільки після узгодження всіх нюансів з клієнтом. Також за попередньою домовленістю можуть використовуватися як оригінальні, так і не оригінальні запасні частини Toyota і Lexus.

Основні процедури при діагностиці ходової Toyota і Lexus.

Розглянемо операції: Перевірка стану передньої підвіски Toyota і Lexus – огляд і контроль стану деталей підвіски на відсутність люфту і механічних пошкоджень:

 • Діагностика елементів задньої підвіски Toyota і Lexus – огляд і контроль стану деталей підвіски на відсутність люфту і механічних пошкоджень; 
 • Перевірка амортизаторів Toyota і Lexus – огляд амортизаторів на предмет герметичності; 
 • Перевірка кульових опор Toyota і Lexus – огляд і контроль стану кульових опор;
 • Перевірка стану приводів Toyota і Lexus – огляд пиляків шрусів на предмет герметичності; 
 • Перевірка ступичні підшипників Toyota і Lexus – перевірка підшипників маточини на предмет несправності;
 • Перевірка рульових тяг і наконечників Toyota і Lexus – огляд і контроль елементів рульового управління на предмет герметичності і відсутність люфтів;
 • Перевірка вихлопної системи Toyota і Lexus – перевірка на герметичність і правильної геометрії;
 • Перевірка гальмівної системи Toyota і Lexus – огляд стану гальмівних шлангів, колодок, дисків.

У разі виявлення неполадок, заплануйте ремонт. Не варто затягувати з відновленням підвіски. Справний автомобіль в першу чергу це ваша безпека, ну і звичайно комфорт, задоволення від керування автомобілем.

Куди звернутися?

Доручіть діагностику ходової частини механікам з великим досвідом. Вони зможуть виявити навіть незначні відхилення від норми і провести необхідний ремонт Toyota і Lexus. У Києві Ви можете доручити це завдання співробітникам автосервісу TopAuto, кваліфікація і досвід яких дозволить вирішити навіть найсерйозніші завдання. Отже, Вашому автомобілю буде проведена якісна діагностика і професійний ремонт.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання