Діагностика рульового управління

Рульове управління автомобіля є дуже складною і точною системою механізмів. До того ж, воно вимагає пильної уваги і постійного контролю його справного стану. Діагностика рульового управління, безсумнівно, важлива, так як від його працездатності безпосередньо залежить безпека.

Причин проходити діагностику рульового управління безліч. Наприклад, якщо в системі несправний хоча б один елемент, то несправною стане вся система. Виконати первинну діагностику рульового управління можливо самостійно.

Щоб зробити діагностику самостійно, слід звернути особливу увагу на виникаючі шуми. Не варто забувати і про з’явився люфт в механізмах рульового управління. Якщо ви помітите під час керування ривки, а також биття керма і вібрації, то діагностика рульового управління обов’язково необхідна.

Щоб зробити перевірку, автомобіль необхідно поставити прямо на естакаду і перевірити наконечники тяг, звичайно ж, щодо осі пальця. Якщо зазор перевищує пів міліметра, то наконечник слід поміняти. Обов’язково потрібно контролювати затягування хомутів, а також регулювальні муфти. Не забудьте оглянути також гумові чохли. Вони повинні бути чистими, без масляних патьоків. Якщо патьоки присутні, вузол слід негайно замінити.

А ось частина діагностики рульового управління робиться всередині салону автомобіля. Наприклад, слід зробити діагностику рульового вала, а також шукати зони, де зазор між вузлами збільшені. Про це може сказати вільний хід керма, який не повинен перевищувати двох градусів. Однак це є всього лише мінімумом з повної діагностики РУ. Більш ретельно, систему можливо перевірити тільки на СТО. Рекомендуємо автосервіс «TopAuto», СТО на якому використовують сучасне обладнання для вирішення самих нестандартних несправностей. А фахівці сервісу вміють працювати з механічними, гідравлічними і електричними рульовим керуванням, і зроблять якісний ремонт рульової рейки в найкоротші терміни з гарантією.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання