Діагностика гальмівної системи

Гальма це один з тих вузлів в машині, перевірку та діагностику якого краще не відкладати в довгий ящик. Хоча б з міркувань своєї безпеки та безпеки оточуючих. Діагностика гальмівної системи повинна виконуватися не рідше двох разів на рік.

І, звичайно ж, це без урахування огляду гальмівних дисків і колодок. Їх знос залежить від безлічі факторів, серед яких погода, пора року, стиль їзди, і, само собою, якість дорожнього покриття. Перевіряйте гальма перед кожною поїздкою, найкраще з помічником – прокачати гальмівну систему.

Не менш важливе місце займає і знос гальмівних шлангів. І не забувайте, це те місце, де гальмівна система відчуває найбільш серйозні навантаження – рідина в шлангах завжди під тиском. Їх необхідно ретельно оглядати на предмет тріщин, зносу і патьоків «тормозухі».

Приділіть належну увагу і гальмівної рідини. Її стан і колір скажуть багато про що. Якщо вона темніше, ніж є насправді, швидше за все, зношуються шланги, і їх необхідно якомога швидше замінити. На шлангах не повинно бути тріщин і патьоків гальмівної рідини. Якщо вона накопичується і підтікає на місці хомутів, то шланг в цій області сильно пошкоджений і скоро прийде в непридатність.

Конкретних рад по періодичності діагностики немає. Важливо пам’ятати, що якщо особливості клімату характеризуються перепадами температури, то діагностику гальмівної системи найкраще виконувати два рази за цей неспокійний сезон – в його початку і кінці. Так робота гальмівної системи автомобіля буде під постійним контролем. Плюс від цього величезний – можна знайти проблему в тій стадії, коли вона тільки починає зароджуватися.

Перевірку всіх механізмів гальм можна виконувати як вдома, так і на СТО. Однак якщо вам не дозволяють зробити діагностику знання матчастини, то краще відвідати майстерню. Автосервіс «TopAuto» проведе повну діагностику всіх механічно – гідравлічних систем, а також виконає комп’ютерну діагностику ABS, TRC, VSC систем автомобіля Toyota і Lexus.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання