Комп'ютерна діагностика авто

У сучасному автомобілі є чимало технічних нововведень. Комп’ютерна діагностика допомагає ретельно перевірити всі системи, пов’язані з електронікою. Це надійний спосіб попередження всіляких несправностей.

Автосервіс «TopAuto» виконує всі види комп’ютерної діагностики. Шукаєте якісний автосервіс по Тойота і Лексус в Києві? Ми надаємо першокласне обслуговування, ремонт Toyota Lexus.

Суть процедури

В ході такої діагностики з основних вузлів зчитуються коди всіх можливих несправностей. Вони аналізуються і стираються за допомогою спеціального сканера Toyota Techstream, мультиметра і ряду інших пристроїв:

  • портативного осцилографа;
  • стендів;
  • манометрами.

За допомогою сучасних програм і спеціальних пристроїв можна відстежити навіть незначні зміни у всіх системах. Перш за все, перевіряються такі вузли:

  • управління двигуном;
  • управління трансмісією;
  • управління системою ABS, ESP, TRAC;
  • інші електронні пристрої.

Для того, щоб побачити отримані дані використовується одноканальний мультиметр. Він показує стан всіх вузлів в режимі реального часу. Ми відразу можемо отримати 4 графіка різних параметрів.

Також ми можемо перекодувати (перепрошити) параметри, щоб підвищити показники потужності вашого автомобіля, в народі називають цю процедуру «Chip Tuning».

Наприклад, у нас можна переналаштувати і оптимізувати блок автомобільного управління. При цьому коригуються холостий хід, кількість оборотів відсічення, регулюється паливна система. Також можна оптимально перепрограмувати і інші електронні системи.

Коли вона потрібна

Діагностика з використанням комп’ютера найчастіше потрібно, якщо на приладовій панелі з’явилася інформація про різні несправності. Також сам водій може помітити, що окремий вузол не функціонує належним чином.

Рекомендуємо також провести комп’ютерну діагностику при покупці автомобіля. Ви зможете переконатися, що ні був скручений фактичний пробіг. Також можна буде перевірити загальний стан систем авто.

Ми рекомендуємо проводити таку діагностику хоч раз на рік. Це дозволить вам уникнути багатьох неприємностей і дорогого ремонту.

Як проводиться

У бортових системах авто є спеціальні роз’єми. До них ми підключаємо спеціальний сканер Toyota Techstream з комплексом програм. Він зчитує всі коди, які транслює автомобіль.

Ці коди автоелектрики автосервісу «TopAuto» швидко розшифровують. Для цього використовуються спеціальні сучасні оригінальні програми. У нас більше 10 років досвіду надання якісних послуг автолюбителям Lexus Toyota. Грунтуючись на отриманій інформації, ми робимо висновок про стан всіх вузлів автомобіля, оперативно виявляємо неполадки.

У будь-якій ситуації, що склалася будемо раді вам допомогти.