Кузовний ремонт

Кузовні роботи автомобіля

Кузов виконує декоративно-оформительскую функцію, а також витримує навантаження від аеродинамічного впливу і кінетики переміщення.

Кузовний ремонт – це великий спектр діяльності, в який входить:

– геометричне відновлення конфігурації автомобіля;

– якісне виконання підготовчих і фарбувальних робіт;

– з’єднання деталей і їх оновлення;

– робота з зазорами;

– захист металевих частин машини від окислення.

При невеликих починках кузова найчастіше потрібне відновлення капота, плюс бампер фарбування, вирівнювання поверхні крил.

Коли необхідний кузовний ремонт для Lexus або Toyota

Основна причина проведення ремонтних робіт в кузовний частини автомобіля виникає після ДТП. Зіткнення машин або транспортного засобу з нерухомою перешкодою викликає поява вм’ятин в металі, тріщин в пластикових деталях, вихід з ладу деяких елементів.

Фахівці з кузовних робіт приведуть зовнішню частину машини в належний вигляд.

Часте використання автомобіля також призводить до руйнівних дій, але набагато меншим, ніж перераховані вище. Це може бути пошкодження захисного покриття днища насипним матеріалом ґрунтових доріг, відколи фарби, подряпини на поверхні «залізного коня». При ігноруванні подібних ознак потрапляння води під шар фарби викликає її спучування і виникнення іржі на металі.

Ремонт автомобілів: кузовні роботи

 1. Коли пошкодження вимагають заміни частин і вузлів, вирізають вийшли з ладу фрагменти, а на їх місце встановлюють нові. Оригінальні, сертифіковані запчастини від виробника ідеально підходять для установки, в той час як підробка забезпечує неправильні зазори при сполученні деталей.
 2. У разі невеликої кузовний деформації досить при рихтування використовувати стапель, щоб повернути вигнутій поверхні початкове положення.
 3. З’єднання металевих деталей виконується аргонно-променевої та напівавтоматичним зварюванням.
 4. Предокрасочная підготовка. Зачистка місць зварювання, шпаклювання, знежирення, грунтовка входять до переліку обов’язкових операцій в складі малярно-кузовних робіт.
 5. Нанесення фінішного складу. Машина набуває той колір поверхні, який вказаний в техпаспорті. Колорист за допомогою комп’ютерного підбору визначає початковий склад автоемалі і коригує його відповідно до наявного на транспортному засобі тоном. Знімні деталі кузова забарвлюються окремо.
 6. Полірування допоможе автомобілю придбати рівний колір, однорідний блиск і гладкість по всій поверхні.
 7. Антикорозійна обробка днища, що закладаються отворів виключить руйнують наслідки окислення.

Кузовний ремонт, фарбування – це роботи, яких в більшості випадків не уникнути. Приїхавши на СТО «TopAuto», ви можете сміливо довірити нам свій Lexus або Toyota.

Відповідальне ставлення до дорогих автомобілів, висока кваліфікація фахівців з кузовних робіт, застосування надійного, імпортного устаткування, використання рекомендованих виробників запчастин та малярних матеріалів забезпечує свідомо гарантований результат.

Чекаємо вас на столичному автосервісі «TopAuto», Оболонь, правий берег Дніпра. Докладний адресу можна дізнатися на сайті або при записі в телефонному режимі.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання