Перевірка вихлопної системи

Сучасна система вихлопу автомобіля, це не той примітивний механізм, який існував на зорі автомобілебудування. Зараз в конструкції вихлопної системи передбачено безліч деталей, без яких вона не може функціонувати. Як і кожен вузол в автомобілі, вихлоп потрібно регулярно оглядати і робити профілактику.

Щоб зробити огляд вихлопної системи, в першу чергу потрібно заїхати на естакаду. В автосервісах, як правило, автомобіль піднімають на спеціальних підйомниках. Перше, що зажадає від Вас частку уваги – підвіс вихлопної системи. Всі хомути повинні бути тугими, кріплення затягнуті належним чином. На сучасних автомобілях конструкція вихлопної системи дещо інша, на відміну від дідового «Ваза». Наприклад, до днища приварені спеціальні стрижні, які дозволяють триматися вихлопній трубі. Всі ці частини з’єднані тонкими швами зварювання між собою. У разі, якщо частина вихлопу від’єднається, поставити її на місце не складе труднощів.

Що стосується самої вихлопної труби, то перша вимога – вона не повинна міститься в собі тріщин. Якщо вихлопна система перетворилася в мішок пилу і збірник іржі, бруд слід обов’язково видалити. Після огляду вихлопної системи, заведіть автомобіль і послухайте вихлоп на предмет сторонніх звуків.

Якщо присутні шуми, то, швидше за все, десь на ділянці вихлопної труби є тріщина. Експлуатувати такий автомобіль можна, це не заборонено. Тільки якщо сталася деформація, то випуск вихлопу і газів буде працювати неправильно. Це істотно може позначитися на всіх її елементах, включаючи, з’єднувальні шви і хомути. Щоб виконати огляд вихлопної системи не обов’язково їхати в автосервіс, адже все можна зробити власними руками. Огляд вихлопної системи довірте професіоналам, які роблять це щодня.І зможуть відразу визначити несправність. Один з таких сервісів, автосервіс «TopAuto», там ремонтують такі автомобільні марки як Toyota і Lexus.