Підбір фарби

Автомобіль придбавається, щоб їздити або використовувати його в робочих цілях. Коли виникає питання підбору фарби після відновлення елементів кузова, виникає бажання кардинально змінити колір, правильніше буде звернутися за порадою і допомогою до колористу. Це пов’язано з бажанням отримати однорідний, відповідний оригінальному, колір відновного покриття, а також необхідністю привести машину в товарний вигляд перед реалізацією.

Підбір фарб для автомобілів Toyota і Lexus виконується з урахуванням їх різновидів.

Види складів

  • Алкидно-меламінові. Органічний продукт швидко висихає, утворюючи блискучі, рівномірні шари. Він легше розподіляється по поверхні, ніж нітроемалі, висихання здійснюється за рахунок хімічного випаровування розчиняє речовини, а навколишня температура прямо пропорційно впливає на швидкість висихання покриття.
  • Акрилові. Фарбування авто таким складом вважаються більш дорогими, н забезпечують збільшену товщину шару (50-60 мкм). Уретанові емалі складаються з фарбувального компонента і затверджувача. Твердіння викликано полімеризацією смоли, яка може відбуватися вже при + 15˚С і не потребує обов’язкового термопрогреве приміщення, де знаходиться автомобіль. Акрилова фарба хороша в експлуатації, а при необхідності нанесення нового кольору покриття відсутні неприємні «сюрпризи».
  • Нітроемалі (склади на основі нітроцелюлози) не зовсім зручні в нанесенні, але цінуються за свою глянцевость. Ними зручно працювати при незначному фарбуванні.
  • Автомобіль, фарбування якого виконана за допомогою 2-хслойную продукту (фарба і лак), отримує довговічне покриття, якому не страшні літні, інтенсивні промені і опади. Частинки алюмінію успішно відбивають сонячну радіацію, довше зберігаючи вихідний фінішний відтінок покриття.
  • Емаль 3-хслойную металовмісних. Її особливість полягає в тому, що фарба змінює свою інтенсивність і блиск під різними кутами огляду. Це – автомобільна фарба, ціна якої перевищує інші. Складається з основного відтінку (ґрунтова підкладка), яскравого тону з шматочками слюди і закріплює лаку. Підсумком є ​​сяючий перламутр якого зустрічали в «хамелеонах».
  • Прозорий автопродукт. Його роль полягає не в візуальному сприйнятті, а в однорідному розподілі складових фарби.

Комп’ютерний підбір фарби для автомобіля

  1. Найпростіший і необтяжливий спосіб підбору фарби авто ̶ порівняння має кольору знятої деталі з палітрою кольорів в автомагазині. При цьому значна частка отримання помилки. Підсумок – повторне перефарбування.
  2. Підбір фарби по вин-коду автомобіля За інформацією на етикетці вдасться розпізнати код використаного складу. Але це не гарантує точного попадання в колір, так як колір щойно відкритій фарби і тієї, яка вже прослужила, будучи на машині, завжди відрізняється.
  3. Автоемаль, комп’ютерний підбір з урахуванням даних, отриманих від спектрофотометра. Цим займає колорист, який дуже точно вибере компоненти і складе потрібний відтінок за допомогою складної програми.

Звернувшись в автосервіс «TopAuto», ви отримаєте «попадання в колір» і якісно виконану фарбування автомобіля.