Фарбування антигравієм

Днище, пороги, колісні арки найбільше страждають від контакту з дорожнім покриттям у вигляді бруду, що б’є гравію, щебеню, шматків асфальту. Фарбування автомобіля Антигравий спочатку відбувається в заводських умовах: нижні і бічні фрагменти кузова покривають щільним шаром, що складається з гуми, полімери синтетичного типу і добавок запобігають виникненню іржі. Це проводиться в кожній машині, що купується в салоні. А якщо ви купуєте старий автомобіль, то зверніть увагу, в якому стані знаходяться перераховані вище частини.

Параметри покриття

  • Тон. Існує безліч рішень, які дадуть не 100% -е потрапляння в колір, але близький тон до основного колористическому рішенням автомобіля. Це досягається колеровки фарби. При бажанні повторити заводський вари ант виготовлення після антигравійної обробки кузова використовують наждачку з розміром зерна 600. Після праймування засобом на спиртовій основі деталі покривають тим же тоном фарби, яким покритий весь автомобіль.
  • Текстура. Можна створити рівне або злегка горбисте покриття. Шагрень цінується більше.
  • Умови використання. Ряд засобів підходить для нанесення при плюсовій температурі і мінімальної вологості.
  • Матеріали під нанесення. Антигравійне обробка порогів, днища, арок застосовується для покриття сталевих, пластикових і пофарбованих поверхонь з доброю часткою шорсткості.

Переваги фарби «антигравій»

а) При достатньому нанесенні створюється повітро-і вологонепроникний шар, стійкий до дії сонця і абразивного тертя.

б) Хороший антигравій захистить нижню частину автомобіля від іржі, наслідків температурних перепадів в різні сезони року.

в) Покриття проявляється функції звукопоглинання, знижує вібраційні навантаження на деталі автомобіля.

Чого потрібно уникати

  1. Спрощена фарбування Антигравий з балончика ̶ спосіб, який досить швидко усуває сліди руйнувань. Якщо ви готуєте транспортний засіб на продаж, потрібно залишатися чесним перед покупцем. Обробкою з балончика намагаються приховати огріхи у вигляді іржі, однак тим самим надають покупцеві «ведмежу послугу»: якщо перший час шар буде триматися, то потім він відвалиться, оголивши ділянки з руйнуваннями. А до тих пір корозія буде швидко поширюватися далі, викликаючи глибшу псування металу.
  2. Очистити і відразу покрити Антигравий. Метал швидко окислюється, а структура покриття виходить повітропроникною. У підсумку, засіб не справляється зі своїм призначенням. Обов’язково потрібна грунтовка поверхонь, створення зчіпною шару і знежирення.
  3. Відсутність матовка – ще один шанс швидкої втрати потрібного коефіцієнта зчеплення з захисним складом.

Станція техобслуговування «TopAuto» надає кваліфіковані послуги з антигравійної обробці автомобіля. Ми використовуємо компресорно-аерозольний спосіб нанесення захисного покриття, який створює краще покриття на нижній і бічних частинах автомобіля. Ціна фарбування Антигравий і вартість інших послуг представлені в прайс-листі на сайті.