Фарбування подряпин авто

Фарбування подряпин ̶ один з важливих етапів відновлення зовнішнього вигляду транспортного засобу. Вони можуть з’явитися в будь-якому місці кузова, в одиничному і множині.

Найшвидший варіант – видалення подряпин без фарбування, це олівець. Однак олівці підходять лише для самих незначних пошкоджень, коли порушений поверхневий захисний шар. Балончик з фарбою, маркери, крейда, кошти з нанесенням пензликом, ремонтний комплект автомобіліста використовують аматори. Ці кошти не виправдовують себе через малу терміну експлуатації і можуть служити лише тимчасовим захистом від подальших руйнувань. Та й вигляд виходить зовсім респектабельний.

Як професійно виконується фарбування подряпин на автомобілі в автосервісі «TopAuto»

  1. Ми використовуємо технології та засоби, які дозволяють виконати професійне відновлення лакофарбового покриття.
  2. Витримуємо всі технологічні терміни і послідовність операцій.
  3. Ретельно робимо Виготовка поверхні, тому наступні засоби «лягають» рівно і акуратно.
  4. Не боїмося наслідків своєї роботи, тому завжди даємо гарантію на виконану послугу.

Особливість послуги «фарбування подряпин, сколів»: після завершення робіт приховані всі сліди механічного руйнування ЛКП, отримані дефекти нейтралізовані, а автомобілю не загрожує невидиме поразку іржею.

Всі починають з цього

Кожен, хто приїжджає на сервіс автомобілів Toyota і Lexus «TopAuto» з проблемою відновлення цілісності ЛКП, задає один і той же питання: скільки коштує фарбування подряпини? Ми можемо зорієнтувати клієнтів у телефонній розмові, вказавши середню ціну на послугу. Однак кожен випадок – індивідуальний, адже подряпини відрізняються довжиною, шириною, глибиною нанесення. Навіть заздалегідь визначити точний час надання послуги не вийде – це визначиться лише в процесі роботи.

Фарбування глибоких подряпин на автомобілі на увазі два варіанти виконання:

– дефект досяг рівня грунтовки. Рекомендована локальна обробка. Малярською стрічкою відокремлюємо місце, яке потребує відновлення, від іншої частини деталі. Зачищаємо кордону подряпини, перевіряємо, чи потрібно усувати іржу. Потім грунтуємо до вирівнювання, шпатлюем, наносимо барвистий склад і захисну лакову плівку;

– пошкодження проходить крізь всю малярку, досягає металу кузова і навіть його пошкоджує. Ведуться кузовні роботи, виправляють конфігурацію автомобіля в потрібну сторону. При появі симптомів окислення металу працюємо над проблемою, використовуючи перетворювач іржі. Фарбування подряпин на бампері, крилі, капоті, багажнику виконується по загрунтованной і отшпатлёванной поверхні.

Звертаючись в автосервіс «TopAuto», ви завжди зможете сподіватися на чудовий результат. Ми пропонуємо локальне фарбування, якщо площа пошкоджень не перевищує половини поверхні запчастини. Подряпина зникне, а порошкова фарба буде підібрана не тільки відповідно до потрібним тоном, але і з урахуванням з відтінків змін, які відбуваються з причини кліматичного впливу і періоду експлуатації машини. Фарбування подряпин на автомобілі виконується за попереднім записом.

На майбутнє можна захистити транспортний засіб, знизивши ймовірність появи подряпин. Це робиться за допомогою фірмових полиролей, обробки кузова шаром рідкого скла, наклеювання щільною, прозорою плівки.