Розвал-сходження 3D

Розвал сходження – це процедура, яка дозволяє відрегулювати кут положення передніх і задніх коліс автомобіля. Адже саме цих параметрів залежить на скільки керованої буде машина, а значить безпеку водія і пасажирів. Крім цього, кут нахилу коліс впливає на термін служби шин і на витрату бензину або дизельного палива.

Автосервіс «TopAuto» проводить діагностику стану коліс, і в разі потреби регулює його. Провідні фахівці в сфері ремонту авто рекомендують проводити таку діагностику через 10 тис. Км пробігу. Або ж раніше, якщо:

  • Ви помічаєте труднощі при керуванні авто;
  • Покришки стираються нерівномірно і швидко;
  • Авто потрапило в аварію або після сильного зіткнення.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві проводить 3D діагностику розвалу сходження. Це сучасна технологія дає можливість виявити найменші відхилення і швидко усунути з мінімальною похибкою. На жаль, не всі СТО можуть собі дозволити такий вид послуг. Так як для цього потрібно закупити дороге обладнання і мати велику площу майстерні.

У нас більше 10 років досвіду проведення процедури розвал-сходження на стенді 3D. Цей стенд дає можливість отримати тривимірну картинку на екрані. завдяки мішенях з контрастом, які встановлюються на колеса авто. Самі вимірювання проводяться спеціальними камерами, які реєструють положення цих мішеней в просторі. З камери, отримані дані надходять на комп’ютер. Там вони обробляються в певній програмі.

Потім отримані результати аналізуються і проходять перевірку на відповідність отриманих цифр з еталонними для Вашої марки авто. По завершенню аналізу комп’ютер видає рішення про можливість проведення регулювання розвалу сходження.

Регулярне проведення регулювання розвалу сходження призводить:

  • До легкому управління авто;
  • До стійкості на дорогах;
  • До зниження ймовірності занесення і перевороту авто;
  • До більш економічному споживанню палива;
  • До зниження зносу покришок.

Повірте, регулярно відвідуючи наш автосервіс, Ви забудете, що таке непередбачений ремонт Toyota Lexus. Ваш «залізний кінь» завжди буде на ходу, і погодьтеся, це не може не радувати!