Ремонт двигуна

Ви ймовірно не раз чули вислів: мотор – серце автомобіля. Виникло це вираз виходячи з анатомії людини, оскільки серце прийнято вважати головним органом. Так і з мотором – це серце «залізного коня».

Для чого служить двигун

Якщо бути гранично коротким, то двигун – це джерело механічної енергії, яка потрібна для того, щоб машина їздила. А для того, щоб ця енергія утворилася, потрібно перетворити її з іншого виду енергії. Ці перетворення відбуваються з енергії згоряння пального або електроенергії. Для цього процесу пальне або електроенергія повинні бути в машині і в міру витрати, поповнюватися.

Процес трансферу від мотора до коліс проводиться шляхом трансмісії. Ось саме трансмісія спільно з двигуном утворюють поняття «силова установка».

Які бувають види двигунів

Згідно видам енергії, яка перетворюється, розрізняють наступні види двигунів:

 • ДВС – двигуни внутрішнього згоряння. Вони перетворюють хімічну енергію палива в механічну роботу;
 • Електричні двигуни. Вони працюють завдяки електроенергії (від акумулятора);
 • Комбіновані двигуни. Вони ще отримали назву гібридних установок. Така змішана установка поєднує в собі і ДВС, і електродвигун.

Як зрозуміти, що двигуну потрібен ремонт

Важливо! Щоб виконати своєчасний ремонт двигуна і уникнути додаткових істотних витрат, стежте постійно за такими показниками в автомобілі:

 • Потужністю,
 • Тиском,
 • Витратою масла,
 • Витратою пального.

Потужність перевірити не важко: розженетеся до 100 км / год і засічіть час, за яке впораєтеся з цим завданням. Якщо час менше, ніж повинно бути згідно зі стандартними характеристиками, саме час звертатися в автосервіс. Необхідно також проконсультуватися з за допомогою до фахівців і в тому випадку, коли машина не набирає максимальної швидкості під час розгону. У будь-якому з перерахованих вище варіантів вам на допомогу прийдуть професійні майстри з Автосервісу «TopAuto».

А ось найбільш часті прояви несправності двигуна, з якими ви можете зіткнутися:

 1. Масло витрачається в рази більше звичайного,
 2. Заводиться машина з працею,
 3. З вихлопної труби виходить багато диму,
 4. Двигун ледве – ледве тягне, смикається з ривками;
 5. Тиск масла істотно знижується,
 6. Паливо витрачається набагато більше.

Які бувають види ремонту двигунів

Найімовірніше, ви про це вже чули і багато знаєте. Але, все-таки вважає за потрібне, освіжити ваші раніше отримані знання. По суті, розрізняють 3 види ремонту двигунів:

 • Поточний. В ході цього ремонту виконується ряд робіт, які спрямовані на усунення маленьких несправностей.
 • Середній. Під цим поняттям мають на увазі неповну, фрагментарну розбирання і ремонт ДВС.
 • Капітальний ремонт ДВС. В цьому випадку движок повністю знімають, розбирають і ретельно ремонтують.

У разі, коли у вас вже виникають сумніви в справності двигуна – звертайтеся в Автосервіс «TopAuto». Відмінні фахівці в короткі терміни зможу виявити проблему, виконати ремонт і робота двигуна буде відновлена ​​в короткі терміни. Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві проводить ремонт двигунів таких марок автомобілів, як Toyota і Lexus. Автосервіс «TopAuto» – це більше 10 років досвіду і сотні відремонтованих двигунів!

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання