Ремонт передньої підвіски

Від стану ходової частини залежить, наскільки комфортним і безпечним буде їзда на вашому авто. Саме проблеми з підвіскою найчастіше призводять до того, що автовласники звертаються на СТО. Якщо не стежити за її станом, не проводити вчасно планову діагностику і ремонт, це може спровокувати серйозні поломки і дорогий капремонт автомобіля.

У Києві автосервіс «TopAuto» є одним з найбільш перевірених, надійних і авторитетних. Ми готові надати якісну діагностику ходової частини, ремонт автомобілів марки Toyota Lexus. Якщо ви шукаєте хороший автосервіс по Тойота і Лексус в Києві, звертайтеся до нас! У нас більше 10 років досвіду, величезна база клієнтів, якісні фірмові запчастини і досвідчені механіки.

Що може свідчити про поломку передньої підвіски

Саме на передню підвіску доводиться велика частина навантаження під час руху авто.

Якщо ви почули під час руху незвичний стукіт, це може бути сигналом того, що передня підвіска виходить з ладу.

Важливо не чекати до того моменту, коли почнуться серйозні проблеми з цим вузлом. Чим раніше ви виконаєте діагностику і усуньте можливі несправності, тим дешевше це вам обійдеться.

Поспішаємо попередити вас про те, що самостійний ремонт і дешеві запчастини передньої підвіски можуть лише посилити проблему! Цю непросту задачу краще довірити професіоналам.

У чому полягає діагностика ходової на СТО

Наш автосервіс завжди готовий надати вам весь комплекс послуг з діагностики і ремонту передньої підвіски. При необхідності ми замінимо комплектуючі на оригінальні запчастини від виробника.

Наші майстри кваліфіковано виконають всі етапи діагностики, ремонту передньої підвіски і супутніх вузлів. Після виконання необхідних робіт обов’язково тестується вся ходова частина автомобіля.

В комплекс робіт входять такі дії:

  • виявлення люфтів, перевірка рульової системи;
  • діагностика шарнірів;
  • оцінка стану передньої підвіски;
  • діагностика і при необхідності заміна сайлентблоков;
  • перевірка гальмівної системи і т.д.

При необхідності ми замінимо амортизатор, маточину, важелі, пружини та інші деталі на оригінальні, від виробника.

Наш автосервіс готовий забезпечити кваліфіковану діагностику і грамотний ремонт, яка не спустошить ваш гаманець. Ми готові виконати всі необхідні заходи по обслуговуванню передньої підвіски і її ремонту. Зробимо все в строк, якісно і грамотно. Звертайтеся!