Технічне обслуговування

П’ять критеріїв вибору автомайстерні

Ось уже більше ста років автомобіль радує і допомагає своїм власникам. З ним як з людиною – важливо стежити про здоров’я. Всі ми знаємо, що бувають погані доктора – одне лікують, а інше калічать. Давайте розберемося, як розпізнати хорошу майстерню і як обходити погану.

Наявність якісного сайту і бездоганна репутація в мережі

Як не дивно, але це один з пунктів. По крайней мере, є таким в нашу сучасність. На сайті повинні бути вказані всі послуги по ремонту авто. Крім того, зверніть увагу на наявність додаткових послуг для автомобіля. Великим плюсом є відкрита вартість на ремонт авто.

Далі йдуть відгуки клієнтів. У поганого автосервісу завжди знайдуться негативні коментарі. Відсутність діалогу з кимось із керівної ланки також грає в негативну сторону. Це означає, що всім начхати на незручності.

Наявність обладнання

Хороший автосервіс повинен бути з хорошим обладнанням. Чи можлива діагностика автомобіля, якщо є набір накидних ключів, монтування та пара викруток? Звичайно ж ні. Автосервіс повинен йти в ногу з часом, і відсутність сучасного обладнання для ремонту означає, що сервіс однозначно поганий.

Відкрита документація і персонал

На хорошій СТО все калькуляції, нормативні листи і вартість робіт не зберігаються в таємниці. Якщо вам потрібен якісний ремонт авто завжди звертайте увагу на цю, здавалося б, дрібниця. Персонаж повинен бути максимально чуйним, а також не перешкоджати рішенням клієнта. По можливості вам дадуть рекомендації, і не будуть наполягати на своєму.

Термін роботи СТО рекомендації

Хоч цей пункт спірне, але в більшості вірний. Зверніть увагу, що хороші автомайстерні існують далеко не один рік. Як правило, нові СТО не мають великого досвіду роботи в цій сфері. За статистикою, переважна кількість розглядів припадає саме на «новачків».

Рекомендації

Особливо добре, якщо автосервіс крім довгої роботи має непогану репутацію. Хорошу майстерню, де вам зроблять якісний ремонт авто, вам обов’язково порекомендують. Спосіб сарафанного радіо є, напевно, самим вірним і надійним. Розпитайте у своїх друзів і знайомих – напевно у них знайдеться «свій» сервіс.

До таких належить і київський автосервіс TopAuto. Цей автосервіс дійсно рекомендують власникам Toyota і Lexus. Вони працюють в цій сфері більше 10 років і відповідають всім вимогам, які висуваються до серйозних СТО.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання