Установка бі-лінз в основні фари для автомобілів

Хороший автомобільний світ зробить керування автомобілем комфортним і безпечним для життя. Навіть в нічний час ви прекрасно будете бачити, що відбувається попереду вашого автомобіля і вчасно виявите навіть саме незначне перешкоду на своєму шляху.

Автосервіс «TopAuto» допоможе вам встановити біксенонові лінзи, які усунуть всі погрішності роботи ламп у фарах. Бі-лінзи – це прорив в світі авто-оптики. Вони забезпечують абсолютно рівну світлову лінію на дорожньому покритті, що не викривляється і не засліплює інших учасників дорожнього руху. Модуль лінзи забезпечує концентрацію світла строго попереду автомобіля. Особливістю є те, що після перемикання на дальнє світло, ближнє світло залишається незмінним і не відключається

До вибору лінз необхідно підійти дуже серйозно, адже якщо ви неправильно підберете лінзу, то освітлення може погіршитися.

При виборі лінзи потрібно звертати увагу на такі фактори:

  1. Надійність виробника.
  2. Світлові параметри лінзи.
  3. Сумісність з вашими фарами.
  4. Форма установочного цоколя, який повинен підходити вашому автомобілю.
  5. Розмір бі-лінз – якщо він не буде відповідати марці автомобіля і всій системі автосвета, напрямок світлового променя буде спотворено. В цьому випадку ви досягнете абсолютно протилежного ефекту – небезпека водіння збільшиться.
  6. Період експлуатації лінз.
  7. Ефективність їх роботи.
  8. Естетичні особливості – лінза оснащується спеціальним пристроєм, що дозволяє приховати всі монтажні елементи. Особливо цей аспект має велике значення для власників дорогих авто.

Зважившись самостійно встановити біо-лінзи, ви повинні підготувати себе до тривалої, кропіткої роботи, яка зажадає від вас максимальної концентрації уваги. Адже якщо ви щось пошкодити при установці лінз, то доведеться купувати нову фару. Також необхідно мати набір інструментів. Установку слід проводити в закритому, добре освітленому приміщенні. Після монтажу фар проводять їх регулювання. Краще довірити цю справу професіоналам.

Протягом багатьох років, роблячи ремонт Toyota, Lexus, і автомобілів інших марок, автосервіс «TopAuto» придбав всю необхідну матеріально-технічну базу для проведення даних робіт, а також і висококваліфікованих фахівців в штаті.

«TopAuto» самий широко відомий автосервіс по Тойота і Лексус в Києві, який забезпечить швидку установку біксенонові лінз в будь-яку автомобільну фару, незалежно від класу авто або форм фар. Маючи більше 10 років досвіду в ремонті автомобілів співробітники нашого автосервісу допоможуть вам підібрати лінзи, ідеально підходять під ваш автомобіль, а також проконсультують вас з приводу можливих варіантів заміни і відрегулюють висоту освітлення.

Після заміни ви відразу ж помітите різницю в якості освітлення. В результаті професійної установки ви отримаєте рівну лінію світла, відмінний охоплення дороги і узбіччя, хорошу видимість в нічний час доби, легке перемикання між ближнім і дальнім світлом.