Установка GPS трекерів

Сьогодні покупка нового автомобіля стала легким і приємним справою. Заради цього вже не потрібно їхати на заміську СТО, як раніше, а достатньо всього лише зайти в автосалон в центрі міста. На жаль, ще простіше тепер машину можна і втратити в результаті викрадення, особливо якщо вона дорога і престижна.

Щоб зруйнувати плани підступних викрадачів, досить встановити GPS-трекер. Він ретельно відстежить всі переміщення автомобіля і допоможе вилучити його у лиходіїв в найкоротший час.

Наш автосервіс «TopAuto» оснастить ваш транспортний засіб GPS-трекером швидко і технічно грамотно. Потім ми ретельно перевіримо всі налаштування цього приладу. Особлива увага буде приділена тому, щоб зловмисник не зміг вивести трекер з ладу або вилучити його з кріплення. Наші електрики змонтують його в важкодоступному місці, що гранично ускладнить спробу швидкого відключення або зняття.

Одночасно за бажанням клієнта ми виконаємо будь-який ремонт Toyota Lexus і перевіримо стан всіх вже наявних в машині електронних опцій. Досить часто навіть побіжний огляд допоміжного електроустаткування виявляє серйозні пошкодження проводки, контактів і клем в результаті старіння, фізичних і температурних впливів.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві готовий виконати замовлення будь-якого обсягу і складності. Ми зможемо встановити GPS-трекери на всі машини,

  • належать членам сім’ї клієнта;
  • що входять до складу таксопарку;
  • перевозять товари і продукти;
  • здійснюють міжміські пасажирські рейси;
  • обслуговуючі ремонтні бригади;
  • доставляють пошту і виконують кур’єрські доручення.

У нас за плечима більше 10 років досвіду установки, настройки і обслуговування додаткового автомобільного устаткування. Це означає, що ми виконаємо всі монтажні і пусконалагоджувальні роботи на вищому рівні. Найширший кваліфікація наших електриків стане запорукою того, що ваш GPS-трекер не вступить в конфлікт з іншими електричними приладами. Він також не вийде з ладу в самий невідповідний момент і благополучно відстежить переміщення машини в будь-якому місті і державі.

Добре зрозуміле бажання деяких автолюбителів встановити трекер в гаражної майстерні не гарантує отримання і сотої частки рівноцінного результату. Справа в тому, що обіцяють зробити все за безцінь майстра-самоучки дуже часто порушують найважливіші принципи електробезпеки. Змонтовані ними прилади нерідко ламаються, перегорають, викликають коротке замикання в бортовій проводці, створюють реальний ризик задимлення і займання салону.