Установка ксенонових ламп

На певному етапі експлуатації автомобіля його господар починає помічати, що передні фари висвітлюють проїжджу частину все гірше і гірше. Нехтувати цим важливим спостереженням можна, навіть якщо автовласник може похвалитися ідеальним зором. Він, звичайно, здатний вчасно помітити перешкоду на нічній трасі і встигнути його об’їхати. Однак ніхто не гарантує, що водій з зустрічного потоку, що пішов на обгін, правильно визначить габарити зайняла лівий ряд машини з потьмянілими вогнями.

Автосервіс «TopAuto» настійно радить не виїжджати на вечірні траси при найменших відхиленнях в роботі головної оптики. Любителі порискал в потемках при тьмяному світлі фар повинні постійно пам’ятати про те, що понад шістдесят відсотків всіх ДТП трапляється саме в умовах зниженої освітленості.

Виявивши, що фари стали світити гірше, а виходять від них промені втратили фокусна, необхідно вирішити це питання якомога швидше. TopAuto пропонує в таких ситуаціях зробити моментальний і недорогий ремонт Toyota Lexus. Він полягає в установці на машину ксенонових ламп. Цей доступний і простий метод вирішення серйозної проблеми з освітленістю траси і видимістю машини сьогодні набуває все більш широку популярність.

Ксенонові фари мають цілу низку переваг. Вони:

  • набагато краще висвітлюють дорогу;
  • роблять машину набагато більше помітне в сутінках, вночі, під дощем і в тумані;
  • випромінюють світло, за своїми характеристиками близький до сонячного, що знижує навантаження на сітківку ока;
  • безвідмовно працюють 20 тисяч годин, тобто в п’ять разів довше за звичайну автомобільної оптики;
  • світять приблизно в 10 разів яскравіше галогенових фар, хоча споживають приблизно на 20 ват меншу потужність;
  • помітно підвищують естетичну привабливість транспортного засобу.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві встановить ксенонові лампи на машину будь-якої моделі і будь-якого року випуску. При монтажі нової оптики наші електрики і механіки неухильно дотримуються технічні інструкції заводу-виготовлювача. Вони також виконують всі вимоги до електробезпеки і багаторазово перевіряють надійність контактів.

За плечима у нашій компанії вже більше 10 років досвіду установки і настройки додаткового автомобільного устаткування. Це дає клієнтам гарантію того, що змонтована нашими фахівцями ксеноновая оптика буде працювати ідеально протягом усього терміну служби автомобіля.