Установка додаткового обладнання

Дуже часто незабаром після покупки автомобіля його щасливий господар зауважує, що для повного задоволення йому чогось не вистачає. Наприклад, взимку сидіння стають занадто холодними, фари світять недостатньо яскраво, а маршрут в незнайомому місці доводиться прокладати навмання.

Автосервіс «TopAuto» охоче виправить ці, і всі інші недоліки. Наші інженери і механіки накопичили величезний досвід в установці на автомобілі всілякого додаткового обладнання. Ми в самі стислі терміни оснастимо вашу машину будь-якими ультрасучасними пристроями. Вони помітно спростять життя водієві і суттєво підвищать комфорт пасажирів.

Монтаж будь-якої складності ми зробимо за дуже доступною ціною. Це дозволить клієнтові на зекономлені гроші замовити установку ще якогось потрібного йому пристрої.

Число корисних для автолюбителя пристосувань дуже велике. Не дивно, що клієнти доручають нам покращувати їх машини все новими і новими опціями.

Добре розуміючи, що досконалості немає меж, ми у всіх дрібницях освоїли монтаж всіх існуючих на ринку допоміжних автомобільних пристроїв. Тому наш автосервіс по Тойота і Лексус в Києві грамотно і чітко впорається з будь-яким завданням, в тому числі з установкою:

 • сигналізації з автозапуском;
 • протиугінні системи;
 • ксенонових ламп;
 • тонування стекол;
 • високоякісну шуму ізоляцію;
 • паркувальних радарів;
 • функцію підігріву сидінь;
 • GPS трекерів;
 • бі-лінз в основні фари.

Не секрет, що автолюбителям часто надходять пропозиції зробити ремонт Toyota або Lexus і заодно встановити будь-які опції в який-небудь гаражної майстерні. При цьому місцеві майстри стверджують, що зроблять все на вищому рівні і фактично за безцінь.

Насправді вони наносять складної і дорогої техніки величезної шкоди. Не маючи найменшого уявлення про заводських регламентах, інструкціях і інструкціях, нормах допуску, критичних параметрах і електробезпеки, слюсарі-самоучки закладають в машину міни уповільненої дії. У підсумку в один не найпрекрасніший момент відмовлять системи запуску двигуна, ГРМ, світлова оптика і навіть гальма. Якщо ж такий “майстер на всі руки” Намудрували з електропроводкою, то розкішний автомобіль може самозапалившись через коротке замикання.

Ні в якому разі не спокушайте долю такої “економією”, що несе пряму загрозу здоров’ю водія і пасажирів. Краще доручіть установку потрібних опцій професіоналам. Наші фахівці виконають необхідні процедури в повній відповідності з регламентом заводу-виготовлювача. Потім ми багато разів переконаємося в тому, що внесені зміни не представляють небезпеки для всіх технічних систем вашого автомобіля.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання