Установка сигналізації на авто

Купівля нового автомобіля – це завжди свято. Щоб дочекатися його, доводиться кілька років дбайливо відкладати значну частину зарплати. У багатьох випадках навіть систематичних накопичень в результаті не вистачає, тому доводиться брати значний кредит.

Ставши нарешті автовласниками, багато людей вирішують, що час “збирати каміння” закінчилося. Вони наївно вважають, що такі інвестиції в особистий транспорт їм доведеться робити лише через пару-трійку років, коли настане пора здавати двигун в капітальний ремонт. Однак, судячи з щоденної хроніці викрадень, на той час потреба у ремонті може повністю зникнути разом із самою машиною. Імовірність втратити її особливо велика в тому випадку, якщо вона нова, дорога і престижна.

Щоб запобігти настільки сумне розвиток подій, потрібно всього-на-всього встановити на блискучий свіжою фарбою автомобіль протиугінну і антивандальний сигналізацію. Ця стандартна процедура зажадає мінімальних вкладень, але збереже господареві величезні кошти, витрачені на покупку розкішного автомобіля.

Особливо привабливі розцінки на монтаж сигналізації пропонує наш автосервіс «TopAuto». Ми заощадимо замовив цю послугу клієнтові не тільки гроші, але і час, оскільки захистимо його машину від викрадачів і вандалів за лічені години.

Ще однією вигідною стороною нашого сервісу є той факт, що ми зробимо все дуже професійно і за найвищими стандартами якості. При бажанні автолюбитель зможе також доручити нам провести повний технічний огляд і ремонт Toyota Lexus.

Майстерність і відповідальність наших співробітників дозволяють нам видавати на всю зроблену в «TopAuto» роботу довгострокову гарантію. Додаткову впевненість в надійності прокладеної нами сигналізації додасть ретельне дотримання технічних регламентів заводу-виготовлювача.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві бездоганно виконає всі покладені на інструкціями вимоги до електробезпеки і не зробить злодіям подарунків, на які дуже щедрі автоелектрики-самоучки і численні гаражні кулібіни. Це означає, що наші фахівці ніколи не переплутають полярність контактних з’єднань і не прокладуть сигнальні дроти там, де їх легко знеструмить будь викрадач. В результаті змонтована нами захист бездоганно спрацює при будь-яких спробах крадіжки або злому машини.

За плечима наших інженерів, електриків і автослюсарів – більше 10 років досвіду установки додаткового обладнання, технічного обслуговування і ремонту. Звертайтеся в TopAuto, і ми обов’язково захистимо ваш автомобіль від будь-яких злочинних посягань.