Відновлення геометрії кузова

Геометрія кузова автомобілів важлива в процесі управління транспортним засобом. Якщо в західних країнах машині потрібно потрапити в ДТП, щоб порушити цей параметр, то у нас погані дороги самі спровокують порушення в роботі деталей і систем.

Відновлення геометрії кузова автомобіля виражається в ускладненні керуванням машиною на швидкості, появі незрозумілих вібрацій, явно чутних звуках стукотів і скреготу всередині, швидким зносом шин, необхідність повторного закриття дверей.

Перевірка геометрії кузова на СТО

  • досвідченим оком майстра відразу визначить, в якому місці є нерівні шви і викривлене сполучення деталей (кришки багажника, капота, дверей).
  • Якщо зовні не розрізнити ушкоджень, машина відправляється на стапель. Грунтуючись на скаргах замовника, фахівець перевіряє правильність розташування коліс з позиції кутів і осьових ліній.
  • Виконуються вимірювання показників по контрольних точках. Це – такі точки, які спочатку задані виробником і не допускають появи відхилень більш, ніж в 3 мм.

На цьому етапі кузовщик приймає рішення щодо технічного обслуговування або необхідності заміни запчастин. Безумовно, замінити деталі новими легше, але ми враховуємо фінансову складову процесу і завжди приймаємо рішення на користь клієнта. Виборчий підхід дозволяє запропонувати альтернативне рішення щодо кузова авто, яке влаштовує замовника.

Важливим обладнанням, що дозволяє намітити і перевірити точки геометрії кузова, служить стапель. Довга платформа вміщує будь по довжині автомобіль, який закріплюється з метою проведення замірів і проходження витягають метал операцій. Тут випрямляють автомобілі після дуже сильних аварій, адже додається зусилля досягає значення в 10 т.

Геометрія кузова: ціна

Вище ми з’ясували, як перевірити геометрію кузова. А тепер торкнемося питання вартості послуг. Діагностика починається від 800 грн., Виправлення зазорів обійдеться в 1000 грн. і більше, а на усунення серйозних порушень доведеться витратити в середньому 3000 – 15000 грн .. Автомобіль, відновлення якого становить значний процес, обійдеться в бόльшую суму.

Якщо ви за короткий час:

– встигли «зловити» кілька ям;

– наїхали на отвір каналізаційного люка;

– вирішили задешево взяти шину іншого розміру, встановивши її на вісь;

– добре стукнулися колесом об бордюр;

– підозрюєте про порушення рамної конструкції;

– їздите по дуже поганих дорогах;

– придбали старий автомобіль, не до кінця його продіагностувати,

Радимо заїхати на СТО «TopAuto», так як напевно будуть потрібні кузовні роботи.

Ми «витягуємо», ріхтуем, зварює, коригуємо показники, доводимо кузов до заводських параметрів.

«TopAuto»: нам не дарма довіряють

  1. Кузовний ремонт – найбільш витратна частина у витратах автолюбителя, але встановлені на СТО ціни є демократичними.
  2. стапельні робота не терпить дилетантства. Можна вміти зробити заміри по контрольним точкам, навчитися змінювати деталі, а в питанні гідравлічної витяжки кузова залишатися «повним нулем». Ми самі зацікавлені, щоб всі співробітники були класними фахівцями, тому регулярні вкладення в їх навчання вважаємо не тратою, а інвестуванням в майбутнє.
  3. Надання гарантії – кращий спосіб перевірити сумлінність виконавця. Ми не боїмося надавати гарантійний період на нові деталі і проведені роботи.

Чи зможемо прийняти автомобіль і допомогти з відновленням геометрії кузова по буднях. Телефонуйте або відразу приїжджайте.